Tiana Moonlight Hotel

Turgutreis’te misafirlerini ağırlayan Tiana Moonlight Hotel, Ege Denizi’nin kıyısında, denizin, güneşin ve eğlencenin tadını çıkarabileceğiniz bir tatil atmosferi sunuyor.
Denize sıfır konumdaki tesisin özel plajı mevcut. Dilerseniz havuz başında da Bodrum manzarası eşliğinde güneşlenerek keyifli vakit geçirebilirsiniz.
Ege Denizi’nin huzurlu atmosferinde, güneşin, denizin, eğlencenin, yeme içmenin tadına varacağınız, hafızanızda yer edecek bir tatil sizleri bekliyor.
2019 yılında Her şey dahil konseptiyle hizmet veren Tiana Moonlight Hotel alacarte  restaurantıyla da deniz manzarası eşliğinde, damak zevkinize uygun menüler sunmaktadır.
Turgutreis mevkiindeki tesisimiz, Turgutreis’in merkezine 1 km Bodrum merkeze 20 km, Bodrum-Milas Havalimanı’na 55 km mesafede olup denize sıfır konumdadır…
Bodrum Turgutreis’in eşsiz sahilinde bulunan denize sıfır olan otelimiz, 56 odası, 170 yatağı, deniz manzaralı kapalı ve açık restoranı, havuz bar, teras cafe, su sporları ve muhteşem plajı ile siz değerli misafirlerimize tecrübeli kadrosuyla unutamayacağınız bir tatil yaşatmaya hazırdır.
Ege Denizi’nin huzurlu atmosferinde, güneşin, denizin, eğlencenin, yeme içmenin tadına varacağınız, hafızanızda yer edecek bir tatil Tiana Moonlight Hotel Turgutreis’de sizi bekliyor.
Siz bizim için değerlisiniz.... Tatilinizi keyfe dönüştürmeniz için biz burdayız...

Tiana Moonlight Hotel

Tiana Beach paylaştı: 10 Temmuz 2019 Çarşamba

Adres Bilgileri

Adres :
Mehmet Hilmi Caddesi 8-4 Turgutreis / BODRUM

İletişim Bilgileri

Telefon :
0533 689 25 13 - 0507 137 14 62